Příměstské tábory

! Nyní probíhá registrace na příměstské tábory na léto 2021 !

Můžete vybírat z těchto termínů:

 

12.7. – 16.7.2021 –   Putování za dinosaury (obsazeno – pouze náhradníci

19.7. – 23.7.2021 –  Putování za dinosaury (obsazeno – pouze náhradníci

2.8. – 6.8.2021 –     Vzhůru do oblak              (obsazeno – pouze náhradníci

9.8. – 13.8.2021 –    Vzhůru do oblak            (obsazeno – pouze náhradníci

 

Místo konání: Bítovská 5, Praha 4 – Budějovická, Školka Začít spolu 4medvědi

Pokud máte zájem o tábor, vyplňte prosím registrační formulář a pošlete ho vyplněný na email  jarda@4medvedi.cz

Registrační formulář ke stažení zde: Registrační formulář příměstský tábor 2021

Naše tábory jsou určené nejen dětem z našich školek, ale přístupné i široké veřejnosti.

  • Tábory budou probíhat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:30
  • Cena tábora  2900 Kč/dítě/týden. Pokud si přivedete sourozence nebo kamaráda, je cena zvýhodněna pro oba na 2700 Kč/dítě/týden.  (podpořeno dotací EU)
  • V ceně tábora je zahrnuta celodenní strava (svačina, oběd, svačina), pitný režim, pedagogický personál, táborové dobrodružství včetně materiálu, odměn, vstupného a výletů pokud nám je situace dovolí.
  • Věk dětí od 3 – 6 let.
  • Podmínkou pro účast dítěte na táboře je řádné očkování. Tato informace je v zákoně o dětských skupinách, kterým se řídíme. Spolu s přijetím dítěte je spojena drobná administrativa. Dále bude potřeba podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti v den konání tábora, které dostanete na místě.
  • Místo konání táborů: Začít spolu 4medvědi,Bítovská 5, 14000, Praha 4, Michle (metro – C, Budějovická).
  • Tábory v červenci a v srpnu vede pan učitel Jaroslav Střeštík a tým 4medvědi.
  • Přihlašování je možné do konce května 2021. Kapacita míst je omezena. !

STORNO podmínky: odhlášení nutno zaslat písemně na jarda@4medvedi.cz 4 týdny a více před začátkem tábora: vracíme 100 % z ceny; do 14 dní: 50 % z ceny; méně než 14 dní: 0 % z ceny. Pokud by týden příměstského tábora nemohl proběhnout z důvodu vládních nařízeních spojené s Covid-19, bude Vám vrácena celá uhrazená částka za tábor. 

V týdnu s názvem „Putování za dinosaury“ se s dětmi proměníme v archeology, pátrající po pozůstatcích vyhynulých pravěkých živočichů. Zažijeme dobrodružství při hledání zkamenělin, ať už půjde o drobné trilobity nebo o obří kosti dinosaurů. Dozvíme se o způsobu života těchto pravěkých tvorů i o úskalích archeologické profese. Nebude chybět expediční deník archeologa ani knihy a filmy s pravěkou tematikou. Užijeme si spoustu legrace, pohybu, pobytu v přírodě. Umožní-li nám to situace, vydáme se také do muzea a na celodenní archeologickou výpravu. Těšíme se na Vás.

V týdnu s názvem „Vzhůru do oblak“ nás čeká seznámení s různými druhy létajících zvířat, dopravních prostředků a přírodních úkazů spojených s větrem jako jsou třeba tornáda. Řekneme si, co je to vítr, kde vzniká, v čem nám na světě pomáhá a kde naopak škodí.  Během týdne nás bude doprovázet mnoho zajímavých větrných pokusů, stavba vzducholodi a letadla v opravdové dílně, ukážeme si létající vrtulník nebo balón. Čeká nás řada her, sportovních aktivit, kino, ale i trocha odpočinku v době letních prázdnin. Těšíme se na Vás.