Příměstské tábory

! Nyní probíhá registrace na příměstské tábory na léto 2022 !

Registrace bude ukončena 30.5.2022.!!

Můžete vybírat z těchto termínů:

 

11.7. – 15.7.2022 –  Jak medvídek bloudil Prahou   (obsazeno

18.7. – 22.7.2022 –  Jak medvídek bloudil Prahou (obsazeno

1.8. – 5.8.2022 –     Tajemství přírody                         (obsazeno

8.8. – 12.8.2022 –    Tajemství přírody                       (obsazeno

 

Místo konání: Bítovská 5, Praha 4 – Budějovická, Školka Začít spolu 4medvědi

Pokud máte zájem o tábor, vyplňte prosím registrační formulář a pošlete ho vyplněný na email  jarda@4medvedi.cz

Po přijetí Vám přijde potvrzující email, že s Vámi počítáme na 100%, teprve po potvrzení prosíme o uhrazení ceny tábora. 

Registrační formulář ke stažení zde: Registrační formulář příměstský tábor 2022

Naše tábory jsou určené nejen dětem z našich školek, ale přístupné i široké veřejnosti.

  • Tábory budou probíhat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:30
  • Cena tábora  2900 Kč/dítě/týden.
  • Pokud si přivedete sourozence nebo kamaráda, je cena zvýhodněna pro oba na 2700 Kč/dítě/týden.  
  • V ceně tábora je zahrnuta celodenní strava (svačina, oběd, svačina), pitný režim, pedagogický personál, táborové dobrodružství včetně materiálu, odměn, vstupného a výletů pokud nám je situace dovolí.
  • Věk dětí od 3 – 6 let.
  • Podmínkou pro účast dítěte na táboře je řádné očkování. Spolu s přijetím dítěte je spojena drobná administrativa. Dále bude potřeba podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti v den konání tábora, které dostanete na místě.
  • Místo konání táborů: Začít spolu 4medvědi,Bítovská 5, 14000, Praha 4, Michle (metro – C, Budějovická).
  • Tábory v červenci vede paní učitelka Zdena Benešová a tým 4medvědi a v srpnu vede tábory pan učitel Jaroslav Střeštík a tým 4medvědi.
  • Přihlašování je možné do konce května 2022. Kapacita míst je omezena. !

STORNO podmínky: odhlášení nutno zaslat písemně na jarda@4medvedi.cz 4 týdny a více před začátkem tábora: vracíme 100 % z ceny; 14 dní: 50 % z ceny; méně než 14 dní: 0 % z ceny. Pokud by týden příměstského tábora nemohl proběhnout z důvodu vládních nařízeních spojené s Covid-19, bude Vám vrácena celá uhrazená částka za tábor. 

V týdnu s názvem „Jak medvídek bloudil Prahou“ se s neposedným a zvídavým medvědem vydáme na prázdninové procházky Prahou. Budeme se toulat nejen tajemnými zákoutími dnešní Prahy, ale zabloudíme i do její historie. Na našich toulkách ožijí starodávné pražské pověsti i krásná domovní znamení. Možná zbyde čas ochutnat osvěžující zmrzlinu nebo se svézt loďkou po Vltavě. A kdo ví… třeba se nám dokonce poštěstí podívat se na Prahu z výšky? Těšíme se na Vás.

V týdnu s názvem „Tajemství přírody“ se děti promění v malé průzkumníky, kteří zažijí nejedno dobrodružství. Povíme si, jak můžeme chránit přírodu a okolí, ve kterém žijeme. Řekneme si, co je to recyklace a jak správně třídit odpad. Budeme si povídat o zdravém stravování a podíváme se také do říše rostlin, hub a zvířat, které žijí kolem nás. Na děti čeká týden plný zajímavých informací, pohybu, her, tvoření a další zábavy na čerstvé vzduchu v přírodě či na školkové zahradě. Těšíme se na Vás.