Příměstské tábory

Letošní rok máme kapacity naplněny z řad našich dětí ze školek.

Děkujeme za pochopení. 


Místo konání: Bítovská 5, Praha 4 – Budějovická, Školka Začít spolu 4medvědi

Pokud máte zájem o tábor, vyplňte prosím registrační formulář a pošlete ho vyplněný na email  jarda@4medvedi.cz

Po přijetí Vám přijde potvrzující email, že s Vámi počítáme na 100%, teprve po potvrzení prosíme o uhrazení ceny tábora. 

 

Registrační formulář ke stažení zde: Registrační formulář – prázdninový provoz/příměstský tábor 2023

Naše tábory jsou určené nejen dětem z našich školek, ale přístupné i široké veřejnosti.

  • Tábory budou probíhat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:30
  • Cena tábora  2900 Kč/dítě/týden + strava 645Kč/dítě/týden
  • Pokud si přivedete sourozence nebo kamaráda, je cena zvýhodněna pro oba na 2700 Kč/dítě/týden.  + strava 645Kč/dítě/týden
  • V celkové ceně za tábor 3545 Kč nebo 3345Kč (kamarádi, sourozenci)  je zahrnuta celodenní strava (svačina, oběd, svačina), pitný režim, pedagogický personál, táborové dobrodružství včetně materiálu, odměn, vstupného a výletů.
  • Věk dětí od 3 – 6 let.
  • Podmínkou pro účast dítěte na táboře je řádné očkování. Spolu s přijetím dítěte je spojena drobná administrativa. Dále bude potřeba podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti v den konání tábora, které dostanete na místě.
  • Místo konání táborů: Začít spolu 4medvědi,Bítovská 5, 14000, Praha 4, Michle (metro – C, Budějovická).
  • Tábory v červenci vede paní učitelka Zdena Benešová a tým 4medvědi a v srpnu vede tábory paní učitelka Lucie Finsterlová a  tým 4medvědi.
  • Přihlašování je možné do konce dubna 2023. Kapacita míst je omezena. !

STORNO podmínky: odhlášení nutno zaslat písemně na jarda@4medvedi.cz 4 týdny a více před začátkem tábora: vracíme 100 % z ceny; 14 dní: 50 % z ceny; méně než 14 dní: 0 % z ceny. 

V týdnu s názvem „Vesmírná dobrodružství“ se s odvážnými dětmi a jejich vesmírným průvodcem vydáme zkoumat hlubiny vesmíru. Sestrojíme kosmickou raketu, proletíme Sluneční soustavu a navštívíme jednotlivé planety. K tomu budeme potřebovat skafandr, dalekohled a také dobrou fyzickou kondici. Budeme tedy vyrábět, experimentovat, zkoumat, sportovat a chodit na výlety.  Prozkoumáme blízké i vzdálenější okolí školky. Zasportujeme si a v případě dobrého počasí se vyřádíme s vodou v bazénku na školkové zahradě. A kdo ví – třeba potkáme i mimozemšťany. Těšíme se na vás..

V týdnu s názvem „Letní olympiáda“ se děti v tomto týdnu seznámí s různými tradičními i netradičními sporty a hrami a se školkovým medvídkem a svými kamarády si tak užijí týden sportovní zábavy na čerstvém vzduchu či ve školce v případě nepříznivého počasí. Na děti čeká také tematické tvoření, centra, hry a pro vytrvalé a odvážné sportovce chystá medvídek překvapení. O legraci nebude nouze! Těšíme se na vás.