Kroužky 2021/2022

Milí rodiče,

pokud hledáte kvalitní a zajímavou náplň volného času pro své potomky, dovolujeme si vám nabídnout kroužky, které otevíráme u nás na Budějovické: Angličtinu, Tanečky a Kutílka. Kroužky jsou určeny pro děti předškolního věku 3 až 7 let bez rodičů. Kroužek Kutílek je doporučený i pro rodiče s dětmi. Na kroužky je možné se hlásit na kontaktu jarda@4medvedi.cz, kam posíláte i vyplněný registrační formulář. Tel.: 776 496 700. Koná se v RC 4medvědi (Školka Začít spolu 4medvědi), Bítovská 5, poblíž metra Budějovická. Budova ZŠ Edisona vchod z druhé strany.

Druhé pololetí kroužku začíná v týdnu od 31.ledna 2022! 

Vyplněný registrační formulář odesílejte na email: jarda@4medvedi.cz 

Angličtina

  • Každé pondělí a úterý od 15:00 – 16:15 hod. (2x týdně)
  • Přijďte si k nám pohrát a při tom se zábavnou formou seznámit s nejrozšířenějším světovým jazykem. Děti se budou seznamovat s angličtinou formou her, poslechu písniček a zažijí i spoustu legrace. Více informací nyní připravujeme.
  • Cena na I. pololetí 1900 Kč.

Registrační formulář na kroužek Angličtina zde: Tento rok pouze pro školkové děti

Tanečky

  • Každé pondělí, 15:00 – 15:45 hod.
  • S dlouholetou spolupracovnicí 4medvědů, skvělou Katkou Jindrovou. Nejrůznější taneční pohybové hry a průprava do života pro všechny kluky a holky co se rádi pohybují, tančí a zpívají.
  • Katka ukončila studium na pedagogické fakultě Karlovy Univerzity, kde se specializovala na hudbu a angličtinu. Při škole se soustavně věnovala také tanci a moderní gymnastice – absolvovala kurzy klasického baletu, jazzu, moderního tance i street dance a hip hopu. Poté strávila rok v Brazílii, kde též navštěvovala taneční akademii a rozvíjela své jazykové dovednosti (angličtina, španělština a portugalština). Katka pracovala např. na projektech, jako Česko hledá Superstar, Bailando apod. Věnuje se též černému divadlu (blacklight theatre) a tanci v muzikálech (Golem, Švejk, Drácula, Baron Prášil). Kurzy pohybové výchovy a baletu pro předškolní děti vede již 8 let, často i  v angličtině. Věnuje se též různým druhům jógy a Pilates.
  • Cena na I. pololetí 1 800 Kč.

Registrační formulář na kroužek Tanečky zde: Tento rok pouze pro školkové děti

Kutílek

                         

  • Každý čtvrtek od 16:30 – 17:30 (určeno pro veřejnost děti a rodiče ) a 15:00 – 16:00 (určeno pro naše školkové děti a rodiče)
  • S panem učitelem Jardou Střeštíkem. Budeme společně brousit, pilovat, natírat, barvit, sprejovat, lepit, klepat, bouchat, čmárat, stříhat, řezat, pilovat, vrtat a tvořit si nejrůznější výtvory v opravdové dílně s opravdovým ručním i aku-nářadím.
  • Cena na I. pololetí 1 800 Kč.

Registrační formulář na kroužek Kutílek zde: Registrační formulář Kutílek 2021