Přihlášení na Pracovny

PŘIHLÁŠKA

Pro přihlášení na pracovny přes mail pracovny@4medvedi.cz uveďte jméno dítěte a jeho věk při počátku vybraného běhu pracoven. Dále termín, o který máte zájem (u batolat čtvrtek nebo pátek, viz výše). Lektorka vás bude dále informovat a potvrdí vaší přihlášku, tedy předběžnou rezervaci místa.

ZAKOUPENÍ PERMANENTKY 

Lektorka vám potvrdí volnou kapacitu a přidělí vám variabilní symbol pro platbu permanentky na účet u ČSOB č. 226691609/0300. Po připsání platby na účet, společně s odevzdáním dokumentů a předání potřebných údajů máte závazně rezervované místo na vybraném kurzu pracoven. Cena zahrnuje vstup jednoho dítěte a jednoho dospělého.

FB SKUPINA

Pro předplatitele permanentky je možnost připojit se k FB skupině plné zajímavého obsahu ohledně Montessori pedagogiky a dalších tipů z oblasti výchovy. Naleznete zde mnoho videoukázek práce s pomůckami i praktické tipy a Montessori teorii. Kromě toho je zde prostor pro sdílení různorodých námětů a pro dotazy i diskuzi.

QR kód k přihlášení:

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY

Pro nástup do kurzu je potřebné seznámit se s pravidly pracoven, provozním řádem a podepsat jejich souhlas společně s prohlášením o GDPR a odpovědnosti.

Dokumenty k prostudování zde: (Připravujeme

Pravidla (Připravujeme

Jak na Montessori (Připravujeme

Provozní řád (Připravujeme

Formulář k souhlasu naleznete zde prosím o jeho vyplněn, podpis a zaslání e-mailem před počátkem kurzu. (Připravujeme

 

KONTAKTY

E-MAIL: pracovny@4medvedi.cz

Na tento mail se můžete obrátit v případě jakýchkoliv dotazů ohledně pracoven. Odpoví vám lektorky Renata nebo Anička. 

TELEFON: 777 791 338 (pokud to nezvedneme, jsme u dětí ve školce a ozveme se zpět).